Android magazín

Magazín o Androidu. Komentáře, recenze, mobilní telefony, tablet, hry a aplikace

Hra Dobrý hejtman: zábavný simulátor korupce: „Dobrý hejtman je malá nezávislá hra pro Android od začínajícího vývojářského studia Google Play.“ „A nebo také může vzniknout zábavný simulátor korupce.“ „Úkolem hry je sesbírat (pochytat) čím jak nejvíce úplatků.“

Korupční aféry, které jsou tak typické pro české prostředí, vyvolávají v lidech nejrůznější reakce. Zpráva o dalším korupčním skandálu zpravidla lidi namíchne a většinou si pak k tomuto tématu zanadávají třeba v hospodě nebo ve frontě na úřadě.

Existuje ale i jiný způsob reakce, tzv. reakce tvůrčí. Většinou má formu lidového humoru, kdy vzniká celá řada vtipů a anekdot, které se utahují z konkrétního politika nebo situace. A nebo také může vzniknout zábavný simulátor korupce.

Dobrý hejtman je malá nezávislá hra pro Android od začínajícího vývojářského studia Google Play.

Úkolem hry je sesbírat (pochytat) čím jak nejvíce úplatků. Princip hraní mi připomněl jednu hru, kterou jsem hrál asi tak před dvaceti lety na legendárním osmibitovém počítači Didaktik M (bohužel už si nevzpomenu na její jméno). Tenkrát jsem ale nechytal peníze a lahvinky dobrého vína či rovnou krabice s vínem, ale pěkně krásná červená jablíčka do proutěného košíku.

Holt časy se mění, dneska má jablko cenu maximálně pro Sněhurku.

Diskuze